הדברה

הדברה היא שירות ושיטה המתבצעים במגוון אופנים ומטרתם לסלק ולהרחיק בעלי חיים מזיקים שאנו לא מעוניינים שיחיו בקרבת מקום מגורינו או בשטח הבית, החצר, הגינה, בריכת השחייה או המרפסת.

בעלי חיים רבים פולשים אל בתינו ומתמקמים שם בנוחות, אנו מצד שני איננו מעוניינים בדו קיום עם אותם בעלי חיים ומבקשים להרחיק אותם. באפשרותנו להתמודד עם המזיקים באופן עצמאי, על ידי ריסוס ופיזור חומרים רעילים שונים ברחבי הבית ולקוות ללכוד את המזיקים ולכבוש חזרה את ביתנו. במקרים קיצוניים יותר בהם אנו נוכחים כי אנחנו עשויים להפסיד במלחמה כדאי מאד להזמין את בסמן שירותי הדברה, עזרתם המקצועית יכולה להיות פתרון מצויין.

מזיק או מעיק?

את המזיקים ניתן לחלק לשתי קבוצות, קבוצה של מזיקים וקבוצה של מעיקים. הראשונה, של בעלי חיים המעוררים בעיקר סלידה אך אינם פוגעים או מסכנים אותנו, היינו המעיקים, לעומת הקבוצה השנייה של בעלי חיים מזיקים שעשויים גם לגרום נזק משמעותי ופגיעה בריאותית. בקבוצת המזיקים הראשונה ניתן למנות את העכבישים, חיפושיות, תולעים וזחלים למיניהם, תיקנים, צרצרים וכדומה. בקבוצת המזיקים השנייה ניתן למנות את הנחשים, העכברים והעכברושים, את היונים ואפילו את חזירי הבר.

כדי להדביר החוצה ולהבריח את חברי המזיקים מן הקבוצה הראשונה די בדרך כלל להשתמש בחומרי הדברה כמו מרססים למיניהם אותם ניתן לרכוש בכל מרכול הסמוך לביתכם, הם אינם דורשים חומרים או שיטות ייחודיות ורוב הסיכויים שניקיון וריסוס מתמיד ימגרו את הבעיה, לפחות לכמה חודשים. בנוסף, הקפדה על אטימת כל הפתחים המאפשרים חדירה אל המרחב הביתי יסייעו להקטין את היקף התופעה באם תחזור שנית.

כאשר אנחנו מתמודדים עם בעלי החיים הגדולים והבעייתיים יותר מהקבוצה השנייה, שאינם רק מעיקים אלא גם מזיקים, יש צורך להוציא את התותחים הכבדים יותר. במקרים כאלה רוב הסיכויים שהדברה מקצועית של בסמן שירותי הדברה היא הפתרון עבורכם. אנשי המקצוע של בסמן שירותי הדברה ידעו להתאים את החומרים הנכונים לסוג המזיקים וכמו כן להשתמש בכלי הדברה אחרים, כמו מוטות ייחודיים ללכידת נחשים, התקנת מערכות הדברה להרחקת יונים ואפילו ציוד ייחודי להרחקת חזירי בר מהחצר האחורית שלכם.

מדביר זהיר

הדברה בחומרים מקצועיים דורשת טיפול של איש מקצוע ומצריכה פינוי של הבית או המרחב המודבר לכמה שעות עד ימים לצורך אוורור, תלוי בכמות ובחוזק החומרים שפוזרו. על אף שתהליך ההדברה אינו מסוכן לבני אדם אלא אם כן הם באים אתו במגע ישיר, מומלץ מאד לוודא שילדים או בעלי חיים אינם בסביבה בעת ההדברה וכן לוודא שהמדביר הוא איש מקצוע מיומן.

 הזמינו עוד היום את בסמן שירותי הדברה, באמצעות שיחת חינם לטלפון 1-700-701019  או באמצעות האתר והיפטרו לאלתר מהמזיקים הכובשים, כי הבית שלכם הוא בשבילכם ובריאות ילדיכם חשובה לכם . 

בין לקוחותינו

  • git
  • html5
  • java
  • node
  • post
  • japanika
  • mandarin
  • sandwich

חשוב להדגיש שחברת בסמן משתמשת אך ורק בחומרים קלים שאינם מסוכנים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה לשם פעולות הדברה במבנים מאוכלסים.
חייגו עוד היום כדי לפתור כל בעיית מזיקים - 1-700-701019

פרטי התקשרות

לפרטים נוספים והזמנות

טלפון: 1-700-701019
פקס:  03-5212272
אימייל: שליחה דרך יצירת קשר