הדברת ג'וקים

כל אדם נתקל בתקופה זו או אחרת בחייו בג'וק אשר החליט להסתובב באחד או יותר מחללי הבית.

התגובה הראשונית למראה ג'וקים היא בדרך כלל סלידה, בריחה או צעקה במטרה לגרום לאותו ג'וק לברוח מאותו מתחם בו אנו ממוקמים. השלב הבא צריך להיות הזמנת איש מקצוע אשר יבצע הדברת ג'וקים.

 

הדברת ג'וקים- מה עושים?

ג'וקים הנקראים גם תיקנים בשפה העברית, הם חרקים אשר נושאים מחלות שונות שיכולות להזיק לבני האדם.

הם מגיעים לכל מקום בו יש מזון שכן הם אוכלי כל ולכן פעמים רבות אנו יכולים לאתר אותם גם בבתים, מסתובבים בין פחי הזבל, מלקטים פירורים ושאריות אוכל.

אם אתם מעוניינים לחסל את בעיית הג'וקים בעצמכם וזאת על ידי רכישת חומרי ריסוס ביתיים בחנות, חשוב שתדעו כי אחת הבעיות המרכזיות כאן היא שרוב הג'וקים פיתחו עמידות בפני חומרים כימיים ביתיים ולכן ריסוס ביתי יכול לעזור באופן חלקי ביותר, אם בכלל. לכן, ההמלצה היא לפנות אל מדביר מקצועי אשר יבצע הדברת ג'וקים.

 

חשוב לדעת כי זן התיקנים בארץ הוא התיקן האמריקאי אשר אוכל כל דבר, מסתובב במחסנים, מטבחים, מערכות ביוב, נכנס לבתים דרך החלונות (ג'וקים אלו בעלי יכולת תעופה), ובעל יכולת מהירות ובריחה אשר גרמו למומחים לכנות אותו הג'וק בעל רפלקס הבריחה. לסיכומו של עניין אם אתם מתכננים לתפוס תיקנים מסוג זה קרוב לוודאי שתחוו כשלון חרוץ. בנוסף, חשוב שתדעו כי אם איתרתם ג'וק אחד בבית קרוב לוודאי שמסתובבים בביתכם כמות גדולה של ג'וקים, שכן אלו הם בעלי יכולת התרבות מהירה ביותר (פי שלושים מדי חודש), מדביר מוסמך הינו איש המקצוע אשר יוכל לבצע הדברת ג'וקים בהתאם לסוג התיקנים המצויים בביתכם ובכך לפתור לכם את הבעיה.

 

ההמלצה היא שמדביר מקצועי יבצע בביתכם הדברת ג'וקים אחת לשנה.

הצעד הראשון בו ינקוט מדביר מוסמך יהיה לזהות את סוג התיקנים המצויים אצלכם בבית והשלב השני יהיה להגדיר את רמת הרגישות של אותו אזור בו אמורה להתבצע ההדברה (בית, גן ילדים, בית חולים, מסעדה וכולי). אם מדובר בביתכם, קרוב לוודאי שמדביר מקצועי יתחיל בפעולת ההדברה בקומה העליונה של הבית, לאחר מכן בקומה התחתונה, והשלב הסופי היה בסביבה החיצונית לבית.

חשוב מאוד לשמור על ניקיון הבית, אל לנו לשכוח כי הג'וקים מגיעים אל מקומות בהם הם יכולים להזין את עצמם ולהתרבות.

החלטתם להזמין מדביר מקצועי על מנת שיבצע הדברת תיקנים בביתכם, ההמלצה שלנו היא שתעשו זאת בתקופת הקיץ.

 

הדברת ג'וקים- בחירת המדביר

יש לוודא שאתם בוחרים מדביר מקצועי, דהיינו אדם אשר סיים קורס של הדברה אשר נערך מטעם המשרד לאיכות הסביבה. בנוסף, וודאו כי למדביר אשר הזמנתם יש היתר הדברה אשר מאפשר לו לעסוק בהדברה בצורה עצמאית.

בנוסף, חשוב לבחור במדביר בעל וותק וניסיון וכן לוודא כי החומרים בהם הוא משתמש מאושרים על ידי משרד איכות הסביבה של מדינתנו.

בין לקוחותינו

  • git
  • html5
  • java
  • node
  • post
  • japanika
  • mandarin
  • sandwich

חשוב להדגיש שחברת בסמן משתמשת אך ורק בחומרים קלים שאינם מסוכנים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה לשם פעולות הדברה במבנים מאוכלסים.
חייגו עוד היום כדי לפתור כל בעיית מזיקים - 1-700-701019

פרטי התקשרות

לפרטים נוספים והזמנות

טלפון: 1-700-701019
פקס:  03-5212272
אימייל: שליחה דרך יצירת קשר