הדברת חולדות

ישנן פעמים בהן אנו שומעים רעשים בין פחי הזבל ובמקומות שונים בבית, דבר אשר מעלה בנו רתיעה מהמחשבה שאולי מסתובבות לנו חולדות בבית. הזמנת מדביר מקצועי אשר יבדוק את העניין ויבצע הדברת חולדות באם נדרש, הוא הפתרון למצב זה.

 

בישראל יש שני סוגים של חולדות: חולדת החוף וחולדה מצויה. חולדות אלו משתייכות למשפחת היונקים. החולדות ידועות כחיות חכמות וזריזות ופעמים רבות הן יודעות לאתר רעל ולברוח למקומות מסתור.

בנוסף, קצב ההתרבות של החולדות הוא מהיר. כל חולדה חיה כשש שנים וממליטה כ- 40 יונקים בשנה.

לכן, חשוב מאוד להזמין איש הדברה מקצועי ובעל ניסיון אשר ביצע בעבר הדברת חולדות.

 

חולדות הדברה ונזקים

חולדות גורמות לנזקים רבים בבתים ובעסקים שונים. הן אוכלות כל סוג מזון אותן הן רואות, מכרסמות בחוטי חשמל ומוצרים העשויים מחומר פלסטיק. הן משאירות את גללי הצואה שלהם בכל מקום ומהוות סכנה בריאותית לכל אדם, שכן הן נושאות מחלות שונות ויכולות להדביק בני אדם.

מסיבה זו ברגע בו אנו חושדים שישנן חולדות בבית, חובה עלינו להזמין מדביר מקצועי אשר ישים סוף לתופעה על ידי הדברת חולדות.

 

בחירת מדביר צריכה להיעשות בצורה קפדנית.

כל איש הדברה אשר יכול לעבוד באופן עצמאי הוא אדם אשר עבר קורס מקיף של שישה חודשים וקיבל היתר מהמשרד לאיכות הסביבה לעסוק במקצוע זה. חשוב שתוודאו כי אכן מדובר במדביר מוסמך על ידי כך שתבקשו ממנו תעודה או אסמכתא כלשהי המעידה כי הוא רשאי לבצע פעולות הדברה.

בנוסף, חשוב לוודא כי איש המקצוע בו אתם בוחרים הוא בעל ניסיון בכל הקשור אל חולדות הדברה והחומרים בהם הוא משתמש מורשים לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

 

מדביר מקצועי יהיה בעל ידע שלכם אין, כמו למשל שבלתי ניתן לתפוס חולדה שצפתה בחולדה אחרת אוכלת רעל על ידי מלכודת רעל. חולדות יודעות כיצד להתחמק ממלכודות שונות. האוכל המועדף על ידי החולדה הוא אוכל העשוי מדגנים ואף פירות.

 

ישנן מגוון שיטות של הדברת חולדות:

  • פיזור רעל- כאן המדביר יפזר רעל מיוחד שבו חומר אשר נוגד קרישה של הדם, כך שהחולדה לא תמות באופן מיידי אלא תוך כמה ימים והחולדות האחרות לא יצליחו לאתר מראש את מקור ההרעלה של אותה חולדה.

המדביר יפזר את הרעל במחילות, עליות גג, מתחת למבנה, במערכת הביוב ובכל מקום בהן נוטות החולדות להסתתר.

  • מלכודות דבק ללא רעל-  אם אינכם מעוניינים להרוג את החולדה, אלא רק לתפוס אותה, תוכלו לבקש מהמדביר לשים במקומות רגישים בבית מלכודות דבק.

בנוסף, ישנן מלכודות עץ, דחיין מכרסמים, תחנת האכלה לחולדות עם תקן של נעילה ומלכודות רשת שונות.

 

 

הדברת חולדות- הכנת הבית

אין צורך בהכנה מיוחדת של הבית כאשר אתם מחליטים להזמין מדביר מקצועי לשם הדברת חולדות.

באופן כללי, מומלץ לאטום חריצים בבית וזאת על מנת שחולדות ומכרסמים נוספים ייכנסו לביתכם מהמחילות ואזורי מסתור נוספים.

בין לקוחותינו

  • git
  • html5
  • java
  • node
  • post
  • japanika
  • mandarin
  • sandwich

חשוב להדגיש שחברת בסמן משתמשת אך ורק בחומרים קלים שאינם מסוכנים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה לשם פעולות הדברה במבנים מאוכלסים.
חייגו עוד היום כדי לפתור כל בעיית מזיקים - 1-700-701019

פרטי התקשרות

לפרטים נוספים והזמנות

טלפון: 1-700-701019
פקס:  03-5212272
אימייל: שליחה דרך יצירת קשר