הדברת נמלים

לבצע הדברת נמלים בצורה חכמה

יותר מכל חרק אחר, נראה שהנמלים הן נפוצות ביותר בקרב מזיקי הבית, ולרוב גם מגיעות בכמויות הגדולות ביותר. למה זה קורה? משום שהנמלה היא חיה חברתית בעיקרה, הנמלים תמיד משתכנות ביחד, ונכנסות ביחד אל המבנה שלנו. לכן ברור כשמש, שנרצה לבצע הדברת נמלים איכותית נגדן. ברוב המקרים, אם התחלנו לזהות נמלים בתוך הדירה, נבצע הדברת נמלים עצמאית עם תרסיס שמצאנו במרפסת. חשוב מאד להבין, שכדי לבצע הדברת נמלים איכותית, יש צורך לטפל במקור הבעיה, ולא רק בסימפטום. לכן יש כמה צעדים שכדאי לבצע.

הצעדים של הדברת נמלים

ראשית, השיטה הכי טובה של הדברת נמלים הייתה ותהיה טיפול מונע. הנמלים חשוב לזכור, נמשכות בעיקר לפירורי האוכל שיש בדירה שלנו. לכן חשוב לאטום טוב טוב את האוכל שלנו, ששמור בתוך המדפים. אם נשארו שאריות כדאי לסגור אותן בתוך אריזות ואקום מיוחדות. כדאי גם לדאוג לניקיון הדירה, ובפרט לסביבת המטבח. כך אנחנו מראש גורמים לדירה שלנו להיות מקום פחות אטרקטיבי בשביל הנמלים.
אם הנמלים כבר בפנים, ובאות בכמות גדולה, ברור שניצור קשר עם חברת הדברה, שתבצע הדברת נמלים מקצועית. מה השיטות בעצם של חברת ההדברה? ישנן כמה שיטות.
שיטה אחת לדוגמא, היא איטום של החורים בבית בקצף מיוחד שדוחה נמלים. כך אנחנו מונעים מהנמלים דרכי גישה אל הבית שלנו. כמובן שנרצה לא רק לחסום אותן, אלא גם להעלים אותן. היום מקובל מאד לבצע הדברת נמלים בעזרת פיזור אוכל מורעל. ציינו כבר שהנמלה היא חיה חברתית וזה דווקא מאד עוזר לנו לבצע הדברת נמלים טובה. הנמלים מביאות את האוכל המורעל לקן, חולקות אותו עם כל הקבוצה - וכמובן שכך הקן נעלם במהירות. הדברת נמלים מתבססת אף על פיזור של פיתיונות לא רק בתוך המבנה אלא גם מחוצה לו. קן הנמלים ככל הנראה שוכן מחוץ למבנה, ולכן נרצה לעצור אותן עוד הרבה לפני שהן נכנסות פנימה.

בסמן שירותי הדברה פועלים נגד הנמלים

חברת בסמן שירותי הדברה, היא חברה בעלת ניסיון רב בתחום של הדברת נמלים. בסמן שירותי הדברה פועלת מזה שנים נגד מזיקים רבים מכל הסוגים, וביניהם כמובן גם נמלים. החברה פועלת ברישיון משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה, ובעלת התקן המחמיר של ISO 9000. אנחנו יכולים לבצע הדברת נמלים מקצועית לא רק בבתים של צרכנים פרטיים. למעשה, לחברה ניסיון רב בהדברה של נמלים גם בקרב גורמים עסקיים או אפילו גופים ציבוריים. אם אתם מחפשים חברה עם רקורד עשיר בתחום - צרו קשר כבר עכשיו עם בסמן שירותי הדברה, ואנחנו נעלים את הנמלים אחת ולתמיד.

 

 

בין לקוחותינו

  • git
  • html5
  • java
  • node
  • post
  • japanika
  • mandarin
  • sandwich

חשוב להדגיש שחברת בסמן משתמשת אך ורק בחומרים קלים שאינם מסוכנים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה לשם פעולות הדברה במבנים מאוכלסים.
חייגו עוד היום כדי לפתור כל בעיית מזיקים - 1-700-701019

פרטי התקשרות

לפרטים נוספים והזמנות

טלפון: 1-700-701019
פקס:  03-5212272
אימייל: שליחה דרך יצירת קשר