מדביר מורשה

כל אימת שאנו פותחים עיתון או מבצעים חיפוש באינטרנט על מנת להזמין שירות הדברה מקצועי, אנו נתקלים ברשימה ארוכה של חברות הדברה ומדבירים אשר מבטיחים לנו כי הם מדבירים מורשים.

השאלה הראשונה שאנו צריכים לשאול את עצמנו היא: 'כיצד אנו יודעים כי אותו מדביר בו אנו בוחרים הוא אכן מדביר מורשה'. מאמר זה יספק לכם מידע בכל הקשור לנושא זה, על מנת שגם אתם תוכלי ליהנות משירותיו של מדביר מורשה ובעל ניסיון אשר ימגר את בעיית המכרסמים או המזיקים שבביתכם.

 

מדביר מורשה- חברת הדברה מקצועית

הכלי הראשון שיעזור לכם לבחור חברת הדברה אשר מעסיקה מדבירים מוסמכים הוא השקיפות שלה.

חברה המעסיקה אנשי מקצוע מורשים ופועלת בהתאם לחוק אינה תהסס לפרסם זאת באתר האינטרנט שלה ולשלוח לכם העתקי תעודות לפקס או לאיי-מייל.

כיום, כל חברת הדברה מקצועית ורצינית תהיה בעלת:

 • רישיונות של איכות הסביבה המותרים לה לבצע פעולות הדברה מסוגים שונים
 • היתר של רעלים מהמשרד לאיכות הסביבה
 • אישור כי מתחייבת לעבוד בהתאם לתו התקן של ISO9000 ועוד.

חברת הדברה מקצועית אשר מרחיבה את סוגי השירותים שלה, תדאג גם לספק לכם מידע אודות רישיונות נוספים שלה, כמו למשל רישיון לבצע טיפולי הסגר, לסמן חומרי אריזה מעץ המיועדים למטרת ייצוא ועוד.

בנוסף היא תספק שירותים לא רק למגזר אחד, כמו למשל המגזר הפרטי אלא תרחיב את פעילותה גם למוסדות ציבוריים, עסקים, מפעלים ועוד.

 

חברת הדברה מקצועית תוודא כי כל מדביר אשר עובד בצוות המדבירים שלה הינו מדביר מורשה וכן תדאג לעדכן אותו מדי תקופה על חידושים בשוק ההדברה העולמי ואף לשלוח אותו להשתלמויות אשר יספקו לו כלים נוספים. חברה זו תתייחס למדבירים שלה כאל הנכס החשוב ביותר שלה.

בחברת הדברה מקצועית יעבדו מדבירים מורשים אשר מוגדרים כמומחים בסוגי הדברה שונים ובשיטות שונות. כל המדבירים ידעו ללא יוצא מן הכלל להתאים את סוג ההדברה לבעיה ולסביבה ובהתאם לבחור את שיטת ההדברה והחומרים בהם הם ישתמשו.

 

מדביר מורשה הוא מדביר אשר אוחז תעודה המעידה כי הוא הוסמך לעסוק בהדברה.

אישור זה יינתן לאותו איש מקצוע על ידי משרד איכות הסביבה של ישראל ומשרד הבריאות.

גם אם גדלתם כל החיים בסביבה חקלאית ואתם סבורים כי תוכלו ללמוד כיצד לבצע הדברה בעצמכם, חשוב שתדעו כי קיים פיקוח קפדני ביותר של משרד איכות הסביבה על המדבירים וכי נכון להיום אף מדביר אינו יכול לפעול בצורה עצמאית ללא היתר המעיד על כך.

כל מדביר יצטרך להירשם לקורס הדברה, לעבור בחינות בסיומו ורק אז הוא יקבל תעודת רישוי והסמכה לעסוק בהדברה.

 

מדביר מורשה- סוגי היתרים

איש הדברה יכול להיות בעל אחד או יותר מסוגי הרישיונות הבאים:

היתר לעסוק בהדברת מזיקים וחרקים שונים, היתר להדברה של מכרסמים וכן היתר איוד.

תוקפו של ההיתר פג לאחר תקופת זמן של שלוש שנים.

 

בין לקוחותינו

 • git
 • html5
 • java
 • node
 • post
 • japanika
 • mandarin
 • sandwich

חשוב להדגיש שחברת בסמן משתמשת אך ורק בחומרים קלים שאינם מסוכנים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה לשם פעולות הדברה במבנים מאוכלסים.
חייגו עוד היום כדי לפתור כל בעיית מזיקים - 1-700-701019

פרטי התקשרות

לפרטים נוספים והזמנות

טלפון: 1-700-701019
פקס:  03-5212272
אימייל: שליחה דרך יצירת קשר