מלכודות עכברים

 הסיבות להצבת מלכודות עכברים

היום, אנשים רבים בוחרים להציב בשטח המבנה שלהם מלכודות עכברים, בתור פתרון מוביל להופעת העכברים והמכרסמים השונים. באופן כללי, מלכודות עכברים מיועדות כמובן, לא רק ללכידה של עכברים אלא גם מכרסמים שונים, כמו לדוגמא החולדות. כמובן שאם זיהינו מכרסם בסביבת המבנה שלנו, נרצה במהירות להיפטר ממנו. על ידי הטמנה של מלכודות עכברים, אנחנו מונעים הפצה של מחלות אפשריות. הדבר קריטי במיוחד אם אנחנו לא בעלי בית פרטי, אלא בעלי עסק, שנדרשים לרמה תברואתית גבוה כמו מסעדה, אולם אירועים או חברת קייטרינג. אבל מדוע שנציב דווקא מלכודות עכברים ולא נבחר בפתרון אחר להעלמת המזיקים?

מלכודות עכברים במקום רעלים

אכן, יש פתרונות נוספים שיכולים להיות יעילים נגד מכרסמים. אחד מהם הוא כמובן הצבה של רעלים שונים בסביבת המבנה. אולם, מלכודות עכברים הן הפתרון המועדף. למה בעצם? ראשית, מלכודות עכברים לא מסכנות את שאר יושבי המבנה. כולנו רוצים למנוע מילדים קטנים שיכניסו את הרעל לפה, כמו גם מחיות המחמד שלנו. אפשר להיות בטוח שאף אחד לא יתקרב אל המלכודות שאנחנו מציבים, וכי הן ימשכו אך ורק את העכבר. כמו כן, מלכודות עכברים יעילות מאד משום שהן יכולות לתפוס יותר מעכבר אחד. העובדה שיש היון מגוון של מלכודות עכברים רק הופך את הרכישה שלהן לחכמה יותר. לדוגמא, יש היום מלכודות, שממש נראות כמו המלכודות שכולנו מכירים מהסרטים המצוירים - העכבר עולה עליהן ומיד המלכודת סוגרת עליו. מלכודת זו, חשוב לציין, גם הורגת את העכבר. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים רק ללכוד את העכבר אבל לא להרוג אותו, יש פתרון. היום יש מלכודות עכברים מיוחדות שבעצם סוגרות את העכבר בתוך מבנה סגור לחלוטין, בלי יכולת לברוח. אתם יכולים לאחר מכן לקחת את העכבר, ולשחררו לחופשי הרחק מהמבנה שלכם. כלומר - יש היום מגוון של פתרונות כדי להיפטר מהעכברים. אבל איפה נוכל להשיג אותם?

בסמן שירותי הדברה תופסים את העכברים

ברוכים הבאים לאתר של חברת בסמן שירותי הדברה. החברה מתמחה בהדברה והרחקה של מזיקים מכל הסוגים, ובין השאר כמובן גם עכברים ומכרסמים. כאשר אתם פונים אל חברת בסמן שירותי הדברה, יש לכם שתי אפשרויות - הראשונה היא רכישה של מלכודות עכברים איכותיות והצבתן בתוך המבנה שלכם. אם אתם רוצים טיפול מקצועי באמת, אנחנו נשמח גם להגיע בעצמנו, להציב מלכודות עכברים ולספק פתרונות נוספים לצורך הדברתם והרחקתם מהמבנה שלכם. לחברה יש ניסיון רב בטיפול במכרסמים גם בתוך מבנים ציבוריים, מפעלים תעשייתיים ועוד. אם גם אתם מחפשים מלכודות עכברים אפקטיביות, פשוט פנו כבר עכשיו לחברת בסמן שירותי הדברה.

 

 

בין לקוחותינו

  • git
  • html5
  • java
  • node
  • post
  • japanika
  • mandarin
  • sandwich

חשוב להדגיש שחברת בסמן משתמשת אך ורק בחומרים קלים שאינם מסוכנים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה לשם פעולות הדברה במבנים מאוכלסים.
חייגו עוד היום כדי לפתור כל בעיית מזיקים - 1-700-701019

פרטי התקשרות

לפרטים נוספים והזמנות

טלפון: 1-700-701019
פקס:  03-5212272
אימייל: שליחה דרך יצירת קשר