חומרי הדברה

חומרי הדברה מכל הסוגים

מה עולה לכם בראש כשאתם חושבים על חומרי הדברה? מן הסתם, רובכם חושבים על כל מיני תרסיסים שונים עבור חרקים. אכן, לרובנו יש בבית כמה חומרי הדברה בסיסיים ביותר, שמתאימים בעיקר לטיפול בתיקן או עש שהחליטו להפתיע אותנו לצוץ בתוך הבית. אולם, כאשר מדובר היום על חומרי הדברה, חשוב להבין למה בדיוק הכוונה. היום יש חומרים מיוחדים אשר מותאמים לתפיסה, לכידה והדברה של מזיקים מכל הסוגים (לאו דווקא חרקים). כמו כן, חומרי הדברה לא חייבים להיות דווקא רעל או פיתיון, אלא פשוט כלים שבאמצעותם אנחנו מעלימים ולוכדים את המזיקים השונים.

דוגמאות של חומרי הדברה

נתחיל דווקא מהתחום המוכר. כולנו רוצים להיפטר במהירות מהג'וק שנכנס לחדר האמבטיה שלנו. אפשר להשתמש כמובן בתרסיס נגדו. אבל מה אם אנחנו מזהים יותר מג'וק אחד? במצב כזה אפשר לעשות אחד מהשניים - או לפנות לחברת הדברה מקצועית, או ללכת ולקנות חומרי הדברה חזקים וייעודיים עבור לכידת תיקנים מקצועית. היום מקובל מאד לשים מלכודות דבק לתפיסת תיקנים. היתרונות שלהם הם ברורים - הם קטנים ומותאמים ספציפית לגודל שלהם, ולכן הם לא מפריעים לנו לשגרה. כמו כן, הם לא רעילים, כך שאין צורך לבצע פינוי מיוחד בבית. יש גם אפשרות לקנות פיתיונות מיוחדים שמושכים את הג'וקים (ורק אותם) ולמעשה הורגים אותם.
כעת, נבחן דוגמא מהקצה השני של סוגי חומרי הדברה. נגיד שאנחנו אנשי מקצוע אשר עוסקים בהעלמת מזיקים ספציפיים. לדוגמא, יכול להיות שאנחנו לוכדי כלבים או נחשים. במקרים כאלו, אנחנו צריכים מוטות מיוחדים, שיעזרו לנו לתפוס את הבע"ח הנ"ל. נכון שההתייחסות אל כלב משוטט, ואפילו אל נחש הם לא בתור מזיקים קלאסיים - אבל עדיין יש צורך באביזרים מיוחדים על מנת לתפוס אותם. כלומר, כמו שראינו, יש מגוון לא קטן של חומרי הדברה, המיועדים לתפיסה ולכידה של בע"ח מכל גזע ומין. אבל איפה נוכל למצוא את כולם?

כל החומרים אצל בסמן שירותי הדברה

מחפשים חברת הדברה שגם תוכל למכור לכם חומרי הדברה איכותיים? הגעתם למקום הנכון! חברת בסמן שירותי הדברה, מתמחה גם בהדברה של מזיקים שונים, וגם במכירת חומרי הדברה מכל הסוגים, לטיפול בכל סוגי המזיקים. אנחנו מוכרים גם לסקטור הפרטי וגם לסקטור המקצועי מוצרים שונים - החל מרעלים עבור התיקנים הקטנים, דרך מלכודות למכרסמים, ועד למוטות תפיסה עבור נחשים, חתולים וכלבים. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מוצרים, במחירים משתלמים במיוחד. אם גם אתם מחפשים חומרי הדברה טובים שיעשו את העבודה, כל מה שצריך לעשות זה לפנות לחברת בסמן שירותי הדברה.

בין לקוחותינו

  • git
  • html5
  • java
  • node
  • post
  • japanika
  • mandarin
  • sandwich

חשוב להדגיש שחברת בסמן משתמשת אך ורק בחומרים קלים שאינם מסוכנים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה לשם פעולות הדברה במבנים מאוכלסים.
חייגו עוד היום כדי לפתור כל בעיית מזיקים - 1-700-701019

פרטי התקשרות

לפרטים נוספים והזמנות

טלפון: 1-700-701019
פקס:  03-5212272
אימייל: שליחה דרך יצירת קשר