אודות

חברת "קלין הדברה" פועלת בתחום ההדברות למעלה משלושה עשורים. החברה נחשבת לאחת מחברות ההדברה הוותיקות, המקצועיות והמובילות בארץ בתחום ההדברה. החברה מבצעת עשרות עד מאות הדברות ביום בכל רחבי הארץ, צוות העובדים משתמשים בחומרי ההדברה הטובים ביותר בעלי רעילות נמוכה ובטכנולוגיות ייחודיות שפותחו בחברה במשך למעלה משלושים שנות ניסיון.

אודותקלין הדברות


כל המדבירים העובדים בחברה הם מדבירים מוסמכים אשר עוברים השתלמויות מטעם המשרד להגנת הסביבה והם בעלי רישיון המאשר להם לעסוק בתחום ההדברה. עובדי החברה מכירים היטב את כל שיטות ההדברה החדשניות והעדכניות ועובדים עם מכשור מתקדם כמו מתקן לכידה מקצועי למכרסמים, מרסס חשמלי, ציוד ייעודי ללכידת מכרסמים ומזיקים בתשתיות הביוב ועוד.

אנו מציעים את כל שירותי ההדברה הנדרשים ויודעים לתת מענה ייחודי לכל סוג של מזיקים. הצוות מתמחה בהדברת חרקים, הדברת מזיקים, הדברת מכרסמים, הדברת עכברים וחולדות, הדברת זבובים, הדברת נמלים, הדברת טרמיטים, לכידת נחשים, הדברת פרעושים, הדברת פשפשים, הדברת תיקנים, הרחקת יונים ועוד.

המדבירים שלנו ידעו לתת מענה מידי ומקצועי לכל סוג של מזיק, הם מכירים את כל השיטות החדשניות את כל חומרי ההדברה העדכניים ויבצעו הדברה מקצועית באיכות גבוהה מתוך הקפדה על כל כללי הבטיחות. צוות המדבירים לבושים בבגדי עבודה ייעודיים הכוללים מכנסי עבודה ארוכים, נעליים סגורות ומסיכת מגן.

לפני תחילת העבודה אנו נותנים הוראות מפורטות והנחיות ברורות איך להכין את המקום לקראת ההדברה ואיך להתנהל במהלך ההדברה ולאחריה. במהלך ההדברה אנו נדע להגן על דיירי הבית, המפעל או בית העסק ועל כל מי שנמצא בסביבה ולמנוע ממנו את הסכנות והסיכונים הכרוכים בחשיפה לחומרים מסוכנים.

חברת "קלין הדברה" מובילה בישראל את טרנד ההדברה הירוקה, הדברה ללא חומרי הדברה מסוכנים ומזיקים. כל חומרי ההדברה שבהם משתמשים עובדי החברה הם חומרים ידידותיים לסביבה המאושרים על ידי משרד הבריאות.

להדברה הירוקה שאנו מבצעים יש יתרונות ברורים, כל חומרי ההדברה הם חומרים ידידותיים שאינם מזיקים לאנשים הנמצאים בסביבה ולחיות המחמד והם אינם פוגעים באיכות הסביבה. כאשר אנו נדרשים ל"הדביר" בעלי חיים מוגנים כמו, לדוגמה, יונים, אנו לא מדבירים אותם, אלא מרחיקים אותם בשיטות הומניות מתוך הקפדה על הכללים האוסרים פגיעה בבעלי חיים מוגנים.

אנו פועלים בהצלחה בכל המגזרים ומושיטים עזרה מידית לרשויות מקומיות, למפעלי תעשייה, לחברות מסחריות, לבתי קפה, מסעדות, בתי חולים, בתי אבות, בתי ספר, גני ילדים ולאינספור לקוחות פרטיים.

אנו מחויבים לשירות מקצועי ואדיב ,למחירים הוגנים ולעמידה בלוח הזמנים. אנו מעניקים אחריות מלאה על כל עבודה בהתאם לאופי המזיק ולסוג ההדברה.

עבודת הדברה היא עבודה של מקצוענים. אל תתפשרו, אם מחפשים חברת הדברה מקצועית ומיומנת, מצאתם! צרו קשר אנו מגיעים לכל מקום בארץ ומעניקים שירותי הדברה בפריסה ארצית!

אודות

אנו פועלים בהצלחה בכל המגזרים ומושיטים עזרה מידית לרשויות מקומיות, למפעלי תעשייה, לחברות מסחריות, לבתי קפה, מסעדות, בתי חולים, בתי אבות, בתי ספר, גני ילדים ולאינספור לקוחות פרטיים.