שירותי הדברה

רוצים להיפטר מהמזיקים? הגעתם אל המקום הנכון. אחת ממערכות החיים בטבע מורכבת מזנים שונים של חרקים ובעלי חיים אחרים שאנו מכנים מזיקים. הם היו שמחים כמובן לחיות חיים שקטים בטבע בלעדינו אך בשורה התחתונה אנו חולקים איתם לא פעם את אזורי המחייה.

המזיקים אינם מבקשים להפריע לנו ובכל זאת הם זכו בכינוי השלילי הזה, בעיקר בשל הסלידה שאנו חשים למראם. למעשה רובנו נשמח לא להיתקל בהם כלל בוודאי לא בסביבה הביתית שלנו. מזיקים אלו, שהמפגש שלהם עם בני האדם אינו מלא חיבה בלשון המעטה.

הצילו, עכבר!

מה קורה במקרים בהם לא מדובר בעכביש טועה או בתיקן בודד? פעמים רבות מבלי שנשים לב עוברת לה משפחה של עכברים ומתמקמת תחת מזווה המטבח שלנו או באחד הארונות. הם מכרסמים מכל הבא ליד וגורמים לצרחות וקפיצה על כסאות של כל תושבי הבית. במקרים כאלו של מתקפת מזיקים על אזור המגורים שלנו או על החצר יש להיעזר בשירותי הדברה מקצועיים. בסמן שירותי הדברה מציעים לכם פתרונות לכל סוגי המזיקים, חומרי הדברה איכותיים ובעלי תו קן ובעיקר שירות מצויין.

בסמן שירותי הדברה תדע להעניק לכם את שירות ההדברה המתאים והמקצועי ביותר. לא כל הדברה מסתכמת כיום בפיזור רעלים, הכלים שיש בידי חברות ההדברה המקצועיות מאפשרות בחירה בין הדברה ממוקדת, הדברה עדינה, הדברה באמצעות מלכודות דבק או אחרות ועוד.

במידה ואתם דואגים כמונו לסביבה תשמחו לגלות כי ישנם סוגים שונים של חומרים ורעלים, חלקם אורגניים וטבעיים שמטרתם בעיקר להבריח ופחות להרוג את המזיקים.

להקדים תרופה למכה

מי שאותם המזיקים גורמים לו עוגמת נפש של ממש ומבקש להימנע מהיתקלות בהם עוד מבעוד מועד יכול להיעזר בשירותי הדברה מונעת. עם בואו של הקיץ למשל מזמינה אתכם בסמן שירותי הדברה לבצע הדברה באזורי המחייה של החרקים, בגינה או בחצר, בין הסדקים והפתחים השונים בתוך חלל הבית וגם במערכת הכיורים והביובים בבית. הדברה מונעת מהסוג הזה תצמצם באופן משמעותי את חדירתם של מזיקים אל הבית בתקופת הקיץ.

הדברה מונעת מתאימה גם למי שברשותו בעלי חיים כמו כלבים וחתולים ומבקש להימנע מריבוי של טפילים כמו קרציות, פשפשים ופרעושים, לא רק על בעל החיים עצמו אלא גם באזורי המרבץ שלו ובחלל הבית בו הוא נוהג להסתובב. בשונה ממזיקים אחרים כמו תיקנים או עכבישים, טפילים אלו עשויים גם לגרום לנזק בריאותי של ממש וחשיבות מיגורם היא גדולה מאד. לכן התקשרו עוד היום אל בסמן שירותי הדברה בטלפון 1-700-701019 והימנעו מסיכונים מיותרים.

בין לקוחותינו

  • git
  • html5
  • java
  • node
  • post
  • japanika
  • mandarin
  • sandwich

חשוב להדגיש שחברת בסמן משתמשת אך ורק בחומרים קלים שאינם מסוכנים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה לשם פעולות הדברה במבנים מאוכלסים.
חייגו עוד היום כדי לפתור כל בעיית מזיקים - 1-700-701019

פרטי התקשרות

לפרטים נוספים והזמנות

טלפון: 1-700-701019
פקס:  03-5212272
אימייל: שליחה דרך יצירת קשר